Barbro Andersson monotyper

286963

ANDERSSON, Barbro (född 1948): (2) " Orkidé Japan, signerad och daterad Barbro Andersson 1998, monotyper, 60x55 cm

Fack 3

Barbro Andersson monotyper

Budhistorik (11 bud)
1631014
1639600
750
1631014
700
1639599
650
1631014
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.