Olle Bonnier blandteknik

286962

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition / Rymden, monogramsignerad OB, daterad, blandteknik, 32x23,5 cm

Rum 6

Olle Bonnier blandteknik

Budhistorik (5 bud)
1639800
2 600
1639796
2 400
1630276
1633237
1630276

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.