Gösta Werner litografi

286961

WERNER, Gösta (1909-92): Komposition, signerad, färglitografi, 38/260, 41x45 cm

Fack 15

Gösta Werner litografi
Budhistorik (24 bud)
1639127
2 600
1639125
2 400
1639125
1639123
1639119
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.