Bengt Landin litografi

286959

LANDIN, Bengt (född 1933): Fisk och and, signerad Bengt Landin, 168/190, färglitografi, 52x76 cm

Fack 12

Bengt Landin litografi
Budhistorik (6 bud)
1638498
550
1635821
500
1638495
500
1635821
1634438

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.