Fickur 14 k guld / gulddoublé

286958

FICKUR, 2 st, 14 k guld / gulddoublé, emaljtavlor med romerska siffror, diameter 27-34 mm, DAMARMBANDSUR, 14 k guld, armband i gulddoublé, diameter 21 mm, URNYCKEL, vikt (fickur samt armbandsur i guld) ca 43 g

Slitage och skador

Klockor/Ur

Kundcenter

Fickur 14 k guld / gulddoublé

Budhistorik (10 bud)
1641348
2 600
1641017
2 400
1639289
1634484
1634864

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer