Fickur 14 k guld / gulddoublé

286958

FICKUR, 2 st, 14 k guld / gulddoublé, emaljtavlor med romerska siffror, diameter 27-34 mm, DAMARMBANDSUR, 14 k guld, armband i gulddoublé, diameter 21 mm, URNYCKEL, vikt (fickur samt armbandsur i guld) ca 43 g

Slitage och skador

Klockor/Ur

Kundcenter

Fickur 14 k guld / gulddoublé

Budhistorik (10 bud)
1641348
2 600
1641017
2 400
1639289
1634484
1634864

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.