Ole Kåks litografi

286957

KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 29/30, färglitografi, 76x57 cm

Fack 9

Ole Kåks litografi
Budhistorik (12 bud)
1639011
1639637
1639011
750
1638788
700
1637305
650

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.