Olle Kåks litografi

286956

KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 1/50, färglitografi, 63x47 cm

Fack 9

Olle Kåks litografi
Budhistorik (16 bud)
1639008
1639005
1639001
1639004
950
1639001
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.