Tage Nilsson oljemålning

286953

NILSSON, Tage (född 1918): Figurscen, signerad och daterad Tage Nilsson -90, olja på duk, ca 162x130 cm

Rum 8

Tage Nilsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1633397
1633394
1631717
1628834

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.