Glasrelief Erik Höglund

286952

RELIEF, glas, Erik Höglund, gjuten med figurer, signerad och daterad Erik Höglund 1980, Sweden numrerad 10/100, ca 30x40 cm

Glas, Konstglas, Design

Rum 3

Glasrelief Erik Höglund

Budhistorik (10 bud)
1639162
850
1638836
1638830
750
1638830
650
1629685
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.