Glasrelief Erik Höglund

286951

RELIEF, glas, Erik Höglund, gjuten med figurer, signerad och daterad Erik Höglund 1980, Sweden numrerad 5/100, ca 30x40 cm, broschyr medföljer

Glas, Konstglas, Design

Rum 3

Glasrelief Erik Höglund

Budhistorik (15 bud)
1639191
1639218
1 400
1639191
1 300
1639215
1639191

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.