Börje Hedlunf oljemålning

286949

HEDLUND, Börje (1909-2005): "Modell", signerad Hedlund, olja på duk, ca 41,5x33,5 cm

Tavelvagn 4

Börje Hedlunf oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1639339
700
1638808
650
1633123
600
1631322
550
1629733
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.