Börje Hedlunf oljemålning

286949

HEDLUND, Börje (1909-2005): "Modell", signerad Hedlund, olja på duk, ca 41,5x33,5 cm

Tavelvagn 4

Börje Hedlunf oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1639339
700
1638808
650
1633123
600
1631322
550
1629733
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer