Börje Hedlund oljemålning

286948

HEDLUND, Börje (1909-2005): "Trivsel", signerad Hedlund, olja på duk, ca 46x27 cm

Rum 3

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1639771
550
1639342
500
1633113
450
1631318
1629699

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer