Lucio Del Pezzo

286943

DEL PEZZO, Lucio (1933) (6): Pyramid, signerade och numrerade 43/90, färgetsningar, bladmått 50x65 resp 65x50 cm; oramade

Hanteringsveck

Rum 1

Lucio Del Pezzo
Budhistorik (5 bud)
1638964
1628958
850
1628957
1628956
700
1628907

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.