Lucio Del Pezzo

286943

DEL PEZZO, Lucio (1933) (6): Pyramid, signerade och numrerade 43/90, färgetsningar, bladmått 50x65 resp 65x50 cm; oramade

Hanteringsveck

Rum 1

Lucio Del Pezzo
Budhistorik (5 bud)
1638964
1628958
850
1628957
1628956
700
1628907

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer