Ulf Gripenholm litografi

286936

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Modellstudie, signerad Ulf Gripenholm, numrerad 19/99, färglitografi, 43x51 cm

Fack 4

Ulf Gripenholm litografi
Budhistorik (9 bud)
1639505
850
1638263
1638129
750
1638053
700
1638127
700

Slutpris SEK:
850
80 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.