Ulf Gripenholm litografi

286936

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Modellstudie, signerad Ulf Gripenholm, numrerad 19/99, färglitografi, 43x51 cm

Fack 4

Ulf Gripenholm litografi
Budhistorik (9 bud)
1639505
850
1638263
1638129
750
1638053
700
1638127
700

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer