Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

286934

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Kvinna vid marina, signerad Ulrica HV, ea, färglitografi, 55x40 cm; oramad

Rum 1

Budhistorik (17 bud)
1639237
1639236
1 900
1639235
1 800
1639234
1 700
1639233
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer