Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

286934

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Kvinna vid marina, signerad Ulrica HV, ea, färglitografi, 55x40 cm; oramad

Rum 1

Budhistorik (17 bud)
1639237
1639236
1 900
1639235
1 800
1639234
1 700
1639233
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.