Endna Cers

286827

CERS, Edna, (född 1934): "Det man inte ser", signerad och daterad, batik, 49x39 cm

Rum 5

Endna Cers

Budhistorik (1 bud)

1639510
2015-01-11 17:05:30

2015-01-12 kl 19:30
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.