Selterglas Lalique

286694

SELTERGLAS, 12 st, Lalique, Frankrike, signerade, höjd ca 7 cm

Bruksslitage, enstaka med smärre nagg

Glas, Servisglas

Monter 16

Selterglas Lalique

Budhistorik (13 bud)
1662522
1662501
1661585
1 900
1659054
1 800
1656368
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer