Selterglas Lalique

286694

SELTERGLAS, 12 st, Lalique, Frankrike, signerade, höjd ca 7 cm

Bruksslitage, enstaka med smärre nagg

Glas, Servisglas

Monter 16

Selterglas Lalique

Budhistorik (13 bud)
1662522
1662501
1661585
1 900
1659054
1 800
1656368
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.