Roberto Matta färgetsning

286451

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 94/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm

gulnad efter passepartout

Rum 1

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (17 bud)
1663349
5 000
1662648
4 800
1661805
4 600
1662647
4 600
1661805
4 400

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer