Roberto Matta färgetsning

286451

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 94/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm

gulnad efter passepartout

Rum 1

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (17 bud)
1663349
5 000
1662648
4 800
1661805
4 600
1662647
4 600
1661805
4 400

Slutpris SEK:
5 000
471 EUR, 566 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.