Roberto Matta färgetsning

286449

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 94/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm

gulnad efter passepartout

Rum 1

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (12 bud)
1662653
4 600
1661802
4 400
1661802
4 200
1661778
1661736
3 800

Slutpris SEK:
4 600
433 EUR, 521 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.