Roberto Matta färgetsning

286447

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 94/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm

gulnad efter passepartout

Rum 1

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (13 bud)
1662651
4 600
1661796
4 400
1662646
4 400
1661796
4 200
1661780

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.