Roberto Matta färgetsning

286446

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 94/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm

Gulnad efter passepartout

Rum 1

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (8 bud)
1658375
4 400
1661833
4 200
1658375
1661777
3 800
1658375
2 400

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.