Roberto Matta

286434

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 94/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm

Gulnad efter passepartout

Rum 1

Roberto Matta
Budhistorik (10 bud)
1661092
3 600
1661096
3 400
1661092
3 200
1659146
1661090

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.