Roberto Matta färgetsning

286432

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 94/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm

gulnad efter passepartout

Rum 1

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (23 bud)
1661688
6 200
1661673
6 000
1661683
6 000
1661673
5 800
1661680
5 600

Slutpris SEK:
6 200
584 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.