James Coignard olja

286402

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 34x46 cm

Rum 17

James Coignard olja

Budhistorik (9 bud)
1658424
6 400
1651585
6 200
1650547
6 000
1648159
5 000
1647635
3 200

Slutpris SEK:
6 400
646 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.