James Coignard olja

286401

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 64x51 cm

Rum 17

James Coignard olja

Budhistorik (18 bud)
1658514
8 000
1658512
7 800
1658511
7 600
1658509
7 400
1658504
7 200

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.