James Coignard olja

286400

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 50x67 cm

Rum 17

James Coignard olja

Budhistorik (8 bud)
1657677
10 000
1657676
7 800
1657598
7 600
1657597
7 000
1657522
4 200

Slutpris SEK:
10 000
1 009 EUR, 1 198 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.