Corneille färglitografi med handkolorering

286396

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad Corneille -85, 4/40, påskrift av konstnären: "Exemplaire rehaussé ā la main", färglitografi med handkolorering, 38x28 cm

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1657702
1657624
2 800
1657624
1646862
1646678
1 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer