Corneille färglitografi med handkolorering

286396

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad Corneille -85, 4/40, påskrift av konstnären: "Exemplaire rehaussé ā la main", färglitografi med handkolorering, 38x28 cm

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1657702
1657624
2 800
1657624
1646862
1646678
1 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.