Corneille färglitografi med handkolorering

286395

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad Corneille -85, 4/40, påskrift av konstnären: "Exemplaire rehaussé ā la main", färglitografi med handkolorering, 38x28 cm

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

1657627
1646864
1646463

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.