Corneille färglitografi med handkolorering

286394

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad Corneille -85, 4/40, påskrift av konstnären: "Exemplaire rehaussé ā la main", färglitografi med handkolorering, 38x28 cm

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

1646863
1646671
1 600
1646467

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.