Pieter van Bloemen Le Trompette

286383

VAN BLOEMEN, Pieter (Antwerpen 1657-1720): Le Trompette, olja på duk, 28x37 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Dubblerad, krackeleringar, färgbortfall, tryckmärken efter kilram

Ändringar/tillägg

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
1646731
5 400
1640499
5 200
1638031
5 000
1637950
4 800
1637385
2 400

Slutpris SEK:
5 400
509 EUR, 611 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.