Lars Tärning

286230

TÄRNING, Lars (född 1945): Stilleben med Amarone och bok, signerad och daterad Lars Tärning -13, olja på pannå, 38x26 cm

Rum 4

Lars Tärning

Budhistorik (17 bud)
1638718
2 800
1639037
2 600
1638718
2 400
1639036
1638718

Slutpris SEK:
2 800
264 EUR, 317 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.