Lars Tärning

286229

TÄRNING, Lars (född 1945): Stilleben med Amarone, signerad och daterad Lars Tärning -14, olja på pannå, 39x30 cm

Rum 4

Lars Tärning
Budhistorik (12 bud)
1639039
1631198
1631198
1 600
1639038
1631198
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.