Scroll Kina

286187

SCROLL, Kina, 1900-tal, figurscen, akvarell och kalligrafi, bildmått ca 175x45 cm

Ytskador revor, veck och hål

Orientaliskt, Konst

Monter 23

Scroll Kina

Budhistorik (3 bud)

1646165
1638828
1636571

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.