Victor Vasarely färgserigrafi

286123

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 200/250, färgserigrafi, 50x50 cm

Fack 12

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (12 bud)
1657637
1 400
1652233
1 300
1657209
1 300
1652233
1649660

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.