Victor Vasarely färgserigrafi

286123

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 200/250, färgserigrafi, 50x50 cm

Fack 12

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (12 bud)
1657637
1 400
1652233
1 300
1657209
1 300
1652233
1649660

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer