Victor Vasarely färgserigrafi

286122

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 231/250, färgserigrafi, 50x50 cm

Rum 1

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (21 bud)
1658053
1656076
1657878
1656076
1 800
1656505
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.