James Coignard färgetsning

286116

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Kompositon, signerad J Coignard, IX/XXV, färgetsning/carborundum med collage, 65x50 cm

Rum 4

James Coignard färgetsning
Budhistorik (10 bud)
1658079
1 800
1658077
1 700
1658076
1 600
1658075
1658001
1 300

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.