James Coignard färgetsning

286116

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Kompositon, signerad J Coignard, IX/XXV, färgetsning/carborundum med collage, 65x50 cm

Rum 4

James Coignard färgetsning
Budhistorik (10 bud)
1658079
1 800
1658077
1 700
1658076
1 600
1658075
1658001
1 300

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer