Bengt Lindström färglitografi

286114

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, 74x55 cm

Fack 6

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1658295
550
1649175
500
1657903
500
1649175
450
1657902

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer