Bengt Lindström färglitografi

286114

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, 74x55 cm

Fack 6

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1658295
550
1649175
500
1657903
500
1649175
450
1657902

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.