James Coignard färgetsning

286113

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Kompositon, signerad J Coignard, färgetsning/carborundum, e.a., 76x57 cm

Rum 6

James Coignard färgetsning
Budhistorik (10 bud)
1658002
1658086
1658002
1 600
1654913
1653053

Slutpris SEK:
188 EUR, 226 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.