Arman multipel

286109

ARMAN (Frankrike 1928-2005): Sliced Arman Book, signerad och numrerad Arman 41/100, collage av kartong monterad i plexiglas, 90x70 cm

Rum 7

Arman multipel

Budhistorik (8 bud)
1652860
8 000
1652857
7 400
1652322
5 000
1650796
1647014
2 800

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.