Arman multipel

286109

ARMAN (Frankrike 1928-2005): Sliced Arman Book, signerad och numrerad Arman 41/100, collage av kartong monterad i plexiglas, 90x70 cm

Rum 7

Arman multipel

Budhistorik (8 bud)
1652860
8 000
1652857
7 400
1652322
5 000
1650796
1647014
2 800

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer