Yrjö Edelmann färgserigrafi

286105

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Citron, signerad Y. Edelmann, 155/250, färglitografi, 80x60 cm

Rum 12

Yrjö Edelmann färgserigrafi
Budhistorik (7 bud)
1658170
1657990
1657137
1 900
1655345
1 800
1653257

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer