Yrjö Edelmann färgserigrafi

286105

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Citron, signerad Y. Edelmann, 155/250, färglitografi, 80x60 cm

Rum 12

Yrjö Edelmann färgserigrafi
Budhistorik (7 bud)
1658170
1657990
1657137
1 900
1655345
1 800
1653257

Slutpris SEK:
207 EUR, 249 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.