Roberto Matta färgetsning

286100

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 125/125, färgetsning, 50x70 cm

Rum 17

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (11 bud)
1658097
3 800
1657931
3 600
1658096
3 600
1657931
3 200
1658011

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.