Roberto Matta färgetsning

286098

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 125/125, färgetsning, 50x70 cm

Rum 17

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (12 bud)
1657933
4 200
1658366
4 200
1657933
1658356
1657933
3 800

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.