Johan Pettersson olja

286090

PETTERSON, Johan (född 1957): Skogstjärn, signerad och daterad Johan Pettersson 1988, olja på duk, 56x66 cm

Rum 4

Johan Pettersson olja

Budhistorik (11 bud)
1657787
3 200
1657769
1657767
2 600
1657766
1657765
1 600

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.