Severin Nilsson olja

286088

NILSSON, Severin (1846-1918): Landskap med flicka på stig, signerad Severin Nilson, olja på duk, 90x70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Severin Nilsson olja

Budhistorik (16 bud)
1658542
16 500
1658543
16 000
1658542
15 500
1658537
15 000
1658534
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 554 EUR, 1 868 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.