Ralf Arzt oljemålning

286045

ARZT, Ralf (född 1963): Kvinna i fåtölj, signerad Arzt, olja på duk, 130x175 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 11

Ralf Arzt oljemålning
Budhistorik (44 bud)
1644298
16 000
1644297
15 500
1644296
15 000
1644295
14 500
1644290
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 614 EUR, 1 917 USD
Utropspris SEK:
8 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.