Endre Nemes tempera och akvarell

285961

NEMES, Endre (1909-1985): Abstrakt komposition, signerad Endre Nemes, tempera och akvarell på papper, 30,5 x 38,5

Rum 11

Budhistorik (12 bud)
1642737
2 600
1642739
2 400
1642737
1642734
1641891
1 900

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.