Oidentifierad konstnär olja

285930

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Cirkusscen, otydligt signerad, olja på duk, 67x44,5 cm

Skador, krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (19 bud)
1639657
3 800
1639655
3 600
1639642
3 400
1639648
3 400
1639642
3 200

Slutpris SEK:
3 800
358 EUR, 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.