Oidentifierad konstnär olja

285930

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Cirkusscen, otydligt signerad, olja på duk, 67x44,5 cm

Skador, krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (19 bud)
1639657
3 800
1639655
3 600
1639642
3 400
1639648
3 400
1639642
3 200

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer