Torsten Jovinge Muren

285823

JOVINGE, Torsten (1898-1936): Muren, olja på duk, 73x 90 cm
Troligen motiv från Menton. Proveniens: Konstnärens familj

Kundcenter

Torsten Jovinge Muren

Budhistorik (17 bud)
1649499
11 000
1649497
10 500
1649494
10 000
1649492
9 000
1649489
8 200

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.