Torsten Jovinge oljemålning

285822

JOVINGE, Torsten (1898-1936): Landskap med figurer, olja på duk, 35 x 25,5 cm
Utförd på 1920-talet. Proveniens: Konstnärens familj

Monter 26

Torsten Jovinge oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1648378
6 000
1642852
1642851
1641748
1640777

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.