Oidentifierad konstnär, oljemålning, omkr 1800

285492

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, omkring 1800): Landskap med kvarn, olja på duk, 89x104

Skador, lagningar, retuscher, slitage, duken ospänd

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Budhistorik (5 bud)
1642322
1634779
1633299
1633069
1632242

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.